Benefiční koncert pro želvy

Už nějaký ten pátek se snažíme podporovat projekt chráníme mořské želvy.

Tentokrát jsme se do toho trochu víc opřeli a vznikl z toho koncert.

 

Ten proběhne 19.9. 2019 od 19:19 v prostorách restaurace Na staré vozovně.

Těšit se můžete na sympatickou "holku, co měla by se vdát" Veroniku Wildovou s kapelou Divoko, labyrintem barevných písní nás, nikoli potichu, provede kapela Potichu a vrcholem kulturní části bude pop-rocková kapela Jefferson, která je připravena dorazit naše taneční choutky do úplného sebezničení :).

Hudební program doplní tombola, kde na vás čekají velice zajímavé ceny jako poděkování za vaši podporu projektu ochrany mořských želv. Vstupenka = slosovatelný lístek do tomboly.

Ceny věnují: Michaela Budíková, Korálky/náramky s příběhy - L4T, APM sport, Chráníme mořské želvy, Manufaktura, Veronika Wildová a Divoko, Potichu, Jefferson, restaurace Na staré vozovně a další...

Vstupné: 100 Kč     (Bude kompletně poukázáno na transparentní účet organizace Chráníme mořské želvy)

Více o koncertu se dozvíte na našem Facebooku.

 

Projekt Chráníme mořské želvy se ve spolupráci s indonéskou organizací Konservasi Biota Laut Berau zabývá ochranou 3 ostrovů v oblasti Berau, která tvoří nejdůležitější líhniště pro karety obrovské v celé jihovýchodní Asii a osmé nejdůležitější líhniště na světě.

Hybnou silou tohoto projektu je Češka Hana Svobodová, která se ve spolupráci s místními Indonésany významným způsobem podílí na tom, aby se i další generace mohly potkat s těmito úžasnými tvory, kterými mořské želvy jsou.

 

více o projektu: 

http://www.morskezelvy.cz

https://www.ceskatelevize.cz/porady/11467245921-cesi-zachranuji/216562260250005-cesi-zachranuji-morske-zelvy-na-borneu/

https://www.ceskatelevize.cz/porady/1095913550-nedej-se/419235100161009-sance-pro-morske-zelvy/

APMsport.cz nájdete na GLAMI.sk