Cestovatelský večer se Zbyňkem Hostašem - Izrael

Středa 22. května 2019 v 19:30 až 22:00

Tentokrát na téma putování Zbyňka Hostaše po Izraeli - zemi Blízkého východu s řadou specifik a zvláštností v obklíčení „nepřátel“, kde se mísí mix různých náboženství s vysokou technologickou vyspělostí, čehož si člověk všímá na každém kroku. Čtrnáct dní je pro poznání Izraele nedostačující, i tak se Zbyněk pokusí během své přednášky předat maximum zážitků a zkušeností. Čeká nás Jeruzalém, Betlém, Mrtvé moře, Tel Aviv či Eilat.

Sluší se také krátce představit Zbyňka, kterého jsme poznali na několika úklidových akcích pořádaných světovou organizací Trash Hero, jejímž jedním ze zakladatelů je Čech Honza Bareš.

Zbyněk je původem z Východních Čech, ale od roku 2008 pobývá v Praze. Tady nejprve vystudoval a od té doby pracuje v oblasti IT. Ve svém volném čase se věnuje Geocachingu, sportu, čtení knih ze světa Star Wars, cestování a v neposlední řadě také úklidům odpadků v přírodě a souvisejícím činnostem

Protože se APM sport pyšní partnerstvím projektu na záchranu mořských želv, stanovili jsme vstupné na tuto akci částkou 50 Kč / osoba, která bude komplet adresováno na transparentní účet na ochranu mořských želv :-)

Přednáška startuje v 19:30 hodin a i když je konec plánovaný na 22:00, tak přednáška je na cca hodinu a půl a necháváme tak času volný průběh.

Můžete se také těšit na drobné občerstvení a víno od sousedů z vinotéky RAVIS.

POZOR POZOR POZOR POZOR POZOR POZOR POZOR POZOR
Svoji účast na této akci prosím potvrďte na níže uvedeném mailu.  "lajkování" případně potvrzování účasti zde v události nemůžeme akceptovat, vzhledem k naplánování potřebného prostoru. Moc díky za pochopení.

Moc se na Vás těšíme! Zbyněk a tým APM sport

APMsport.cz nájdete na GLAMI.sk