HSH Vysčina Cup s LOAP stánkem APM SPORT

12.7. 2018 vrazila osvědčená skupina Maty, Pavel a Aron za prodejním dobrodružstvím se stánkem LOAP do lesů v těsném sousedství obce Vilémov. Přivítalo nás velice horké počasí, že i barva na našem stánku LOAP měla co dělat, aby se udržela na stanové celtě :D

A cože se zde konalo? Nic menšího, než tradiční prázdninové vícedenní závody OB, které organizoval oddíl OOB SK CHrást. Účast na těchto závodech je každoročně vysoká a letos zavítalo do na tyto závody okolo 1600 závodnic a závodníků.

Potěšitelné je, že velká část z těchto závodníků, či členů podpůrných týmů našli útočiště ve stínu našeho LOAP stánku. Ať už to bylo v rámci ochrany před dotírajícími slunečními paprsky, nebo využili jeho ochranu před občasnými, za to ale vydatnými přeháňkami, které ale na druhou stranu osvěžili všude přítomné účastníky a zejména pak samotné pole, kde bylo situované centrum závodů včetně našeho LOAP stánku ;-) A samozřejmě v rámci těchto návštěv pokoupili i něco z naší nabídky nejen LOAP  produktů :D :D :D 

Okolí Vilémova je kouzelné a určitě vřele doporučuji na výlet. Za hodinku a půl jste naříklad z Prahy v jiném Světě a samotný příjezd přes místní vesničky je velice uklidňující a příjemný. Je zde množství lomů, rybníků a nádherné lesy. V Lipnici naleznete krásné centrum a nedaleko Světlá nad Sázavou skýtá také možnosti turistického povyražení ;-)

 Níže fotogalerie z našeho pobytu, jak jsme stihli pořídit, když nás zákazníci na chviličku propustili z našeho LOAP stánku v centru závodů.

 

 

APMsport.cz nájdete na GLAMI.sk