Prabos API GTX

Prabos API GTX je vymazlená pohorka ze Slavičína, která je ideální pro užití do širokého spektra terénů. V patní části naleznete fixaci kotníku a špice boty je vybavená velkorysím a účinným okopem. Svršek boty zdobí hydrofobní useň v kombinaci s hydrofobní textilií, které podpoří osvědčená membrána GORE-TEX. VIBRAMová odrážka je pak konstruována do velmi mírné kolíbky, takže i při její vyšší tvrdosti, se vám v pohorkách PRABOS API GTX bude vyšlapovat pohodlně a váš krok bude velmi jistý i díky neklouzavé směsi VIBRAM

 

Kamarádka pořídila Prabos API GTX u nás v prodejně APM SPORT v pátek a v sobotu jsme již vystartovali na výšlap do Českého ráje. Tedy bez nějakého zásadnějšího vyšlapávání, rovnou 15km v nových botech. Pohorky API GTX nezklamaly a Daniela prošla celou trasu nahoru, dolů mezi pískovcovými krasavicemi a krasavci s lehkostí a s úsměvem na rtu.

Vždy je lepší svoje nové pohorky postupně rozchodit a trasa Českým rájem byla vhodnou možností.

Proč Prabos API GTX?

Česká pohorka  API GTX je díky membráně GORE-TEX nepromokavá a zároveň prodyšná obuv.

Vrchní materiál: kombinace hydrofobní hovězinové štípenky 2,0 – 2,2 v kombinaci s hydrofobním textilem  

Podšívka: membrána GORE-TEX Duracom MS Sportive  

Stélka: anatomicky tvarovaná stélka SOFTHEEL s vysokou nasákavostí a vysychavostí  

Podešev: Vibram Ananasi  

Hmotnost: 610 g  

České pohorky Prabos API GTX se vyrábí ve dvou barevných provedeních. A to červená a hnědá. Obě barevné variace nabízí kompletní velikostní škálu.

APMsport.cz nájdete na GLAMI.sk