Mořské želvy

Součást projektu Chráníme mořské želvy.

 želvy

 

Již před časem jsme si v APMku dali závazek, že se budeme snažit vracet přírodě to, že vůbec můžeme existovat. V APMku si uvědomujeme, že pokud nebude příroda, nebude nic, včetně našeho outdoorového obchodu.

Kromě úklidů, když zbude trochu času, chceme pomáhat mořským želvám. Je skvělé, že jedním nejaktivnějších lidí na světě je Češka Hanka Svobodová. Ano, je spousta problémů, které bychom měli řešit doma, na tom našem řepkovém políčku, ale riziko možného vyhynutí dalšího živočišného druhu, by nám nemuselo být lhostejné. Navíc tak neuvěřitelného tvora, jakým bezesporu mořská želva je.

Chcete-li se o programu na záchranu mořských želv dozvědět víc, koukněte na video, ať jste v obraze.

https://www.ceskatelevize.cz/porady/11467245921-cesi-zachranuji/216562260250005-cesi-zachranuji-morske-zelvy-na-borneu/?fbclid=IwAR1TwMvR28TN_wG3yWU7PJSgJSuu4PNkdRH4LRYBEqquX-Em9fWKsbLgtaY

Také můžete dorazit 18.4. na přednášku, kterou osobně zrealizuje Hanka.

Chcete li pomoci, koukněte na www.morskezelvy.cz a případně se zastavte u nás na prodejně nebo v nabídce níže si kupte produkty z Bornea. Peníze z tohoto utržené, půjdou na želvy 

 

 

Nejprodávanější

100
2491100249

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Vaše osobní údaje chráníme.