Rádi Vám se vším poradíme po-ne 9.00 - 20.00 na prodejně APM sport třeba u dobrého kafíčka a těm, co to mají z ruky na info@apmsport.cz nebo na 773 033 288.

Debordelizace zeleně na Palmě pod bývalým Židovským hřbitovem vol. II

Ve čtvrtek 19.7. proběhl další díl debordelazice zeleného prostoru hned pod bývalým Židovským hřbitovem v teritoriu Palmovky. Tentokrát jsme se sešli v počtu dva:-D A musím tedy vyseknout poklonu a velký dík květince Pétě Svatoňové, která mě v mém snažení nenechala samotného. Velké a otevřené prostory, kde nejvíce chodí lidé byly až na pár excesů v zásadě ve stavu, jak jsme je zanechali po čtvrteční akci, což nás potěšilo a protože je dneska opradu vedro a pracovně se realizujeme na akci Kolo pro život - Karlštejn Tour, tak shrnu čtvrteční zásah bodově.

Plusy:

+ dorazila květinka Petra Svatoňová - nebyl jsem sám voják v poli

+ zdá se, že cedulky v češtině, ruštině a ukrajinštině spolu s rozmístěnými pytli dělají své a "piknikáři" tuto "nástrahu" využívají :D

+ pronikli jsme do odlehlejších zákoutí a postupujeme tak viditelně dále

+ po čtyřech hodinách naší aktivity je znatelná změna k lepšímu

+ ukrajinští rekreanti jsou vstřícní a jeden dokonce pomohl Péťe s odnesením těžkého pytle

Mínusy:

- pronikli jsme do odlehlých zákoutí a objevili obrovská naleziště bordelu

- během úklidu nám nějaký jiný dobrovolník štípnul odpadkové pytle, rukavice a cedulky, které jsem měli odložené u cesty. Uklidňuje mě pocit, že má jistě svůj vlastní úklidový projekt a tak jsem klidný :D

- nemáme vyřešený odvoz nasbíraných pytlů. Pan místostarosta zatím na mé vzkazy nereagoval, ale je to ještě čerstvé, tak jsem taky v klidu ;-)

Akce pokračuje v neděli 22.8. od 14:00, kdy se chystáme vytěžit obrovská naleziště bordelu utajených v křoví :D :D :D 

Přidávám fotogalerii ze čtvrtka: