Rádi Vám se vším poradíme po-ne 9.00 - 20.00 na prodejně APM sport třeba u dobrého kafíčka a těm, co to mají z ruky na info@apmsport.cz nebo na 773 033 288.

Vagus Brýle Alberto

Kód: 810066
VYROBENO V ČR
Neohodnoceno
Značka: Vagus
1 590 Kč
Na dotaz

Limitovaná edice modelu lyžařských a snowboardových brýli Vagus Alberto pro rok 2013.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lyžařské brýle Vagus Alberto jsou určeny pro ty, kteří mají rádi čistý design, 100% funkčnost a bezchybné zpracování. Za velmi příjemný peníz se vám dostanou na hlavu lyžařské a snowboardové brýle Vagus Alberto, které zdědily nejlepší vlastnosti po modelech Lunaris a Monoscop.

Musíme vám na tyto brýle něco "prásknout": název Alberto našel inspiraci od jména Banyho prvorozeného Vagusáka, Alberta.

Brýle VAGUS jsou určeny jak k lyžování, tak k jízdě na snowboardu. Zajištují ochranu vašich očí jak proti mechanickému nebezpečí, tak proti UV záření. Brýle jsou v souladu s evropskou normou EN 174 : 2001, optická třída 1, kategorie filtru S2.Sklo pohlcuje 100% UVA, UVB, UVC záření, které je nebezpečné pro váš zrak. UV filtry odpovídají technickým vlastnostem dle normy EN 174 : 2001.

Technická specifikace:
Ochrana proti zamlžování je dosažena dvojitým sklem a speciálním povrchem skla brýlí. U modelů VAGUS brýlí s dvojitými skly dochází k teplotnímu mostu mezi vnějším a vnitřním sklem. Vnitřní sklo je udržováno teplejší a suché a speciální hydrofilní vrstva na vnitřním skle absorbuje vlhkost dříve než dojde k zamlžení.
100 % chrání před všemi UVA, UVB, UVC paprsky až do vlnové délky 400 nm.
Tři silikonové pruhy na pásku VAGUS brýlí zaručují přilnavost a stabilitu brýlí na helmě a zabraňují sklouznutí brýlí z helmy. Délka pásku je lehce nastavitelná pomocí dvou spon.
Délka pásku je lehce nastavitelná pomocí dvou spon.
14 mm vysoké dvouvrstvé polstrování brýlí z antialergického materiálu

Doplňkové parametry

Kategorie: Zimní sporty
Záruka: 2 roky
Barva: bílá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: