1054 položek celkem
Nahoru
Další produkty
značka HUSKY

Česká outdoorová značka HUSKY patří mezi nejznámější výrobce turistického oblečení a veškerého vybavení do přírody. V nabídce najdete stany, spacáky, karimatky, bundy, mikiny a spoustu dalšího. Firma HUSKY se snaží zajistit co nejkvalitnější výrobky, aby měl každý cestovatel dostatečné pohodlí a bezproblémový zážitek. Výrobky HUSKY si oblíbí jak příležitostní turisté, tak zkušení cestovatelé. Vybírat můžete ze spousty produktů, které naleznete níže...

Bunda HUSKY

Oblečení HUSKY pro perfektní funkčnost i vzhled

Správnému výběru outdoorového oblečení je třeba věnovat dostatečnou péči. Závisí na tom vaše pohodlí i váš vzhled.

Oblečení HUSKY se specializuje na všechna roční období, takže o široký sortiment není nouze. Termoprádlo HUSKY je základním prvkem, pokud například hledáte oblečení na lyže. Kalhoty HUSKY a bundy HUSKY jsou asi nejoblíbenějšími kousky, díky lehkým a prodyšným materiálům.

Do teplejších dní HUSKY disponuje širokou škálou outdoorových kraťasů, sukní nebo triček.

Stany HUSKY pro snadné kempování

Kompletní sortiment stanů HUSKY do všech ročních období a rozmanitých podmínek. V kategorie HUSKY stany najdete například extra odolné stany pro náročné expedice v mrazu i horku, lehké stany pro turistiku všeho druhu, univerzální stany pro kempování s přáteli nebo opravdu prostorné stany pro početné rodiny. HUSKY stany vynikají kvalitou použitých materiálů a stabilní nosnou konstrukcí.

Stany HUSKY
Spacáky HUSKY

Spacáky HUSKY pro pohodlný spánek v přírodě

U značky HUSKY si můžete vybrat spacák přesně podle vašich představ. Zvolte si třeba expediční HUSKY spacák do drsných podmínek, skladný a lehký pro turistiku, nebo sáhněte po univerzálním spacím pytli, který využijete při kempování, na chalupě či letním spaní pod širákem. Kromě skvělého pohodlí a optimálního tepelného komfortu nabídnou spacáky HUSKY i RIPSTOP odolnost proti oděrkám nebo oboustranné zapínání.

Karimatka HUSKY jako základní výbava kvalitního odpočinku

Karimatky HUSKY jsou pohodlné, lehce skladovatelné a patří mezi nejoblíbenější volbu turistů. Na delších cestách na své kondici ani nepocítíte absenci postele, protože poskytují dokonalý odpočinek po náročných cestách. Samonafukovací modely ve velkých rozměrech zajistí nerušený spánek i na tvrdé a chladné zemi.

Karimatky HUSKY
Batohy HUSKY

Batohy HUSKY kam se vleze úplně všechno

Poslední důležitou kategorií jsou HUSKY batohy. Zahrnuje rozmanitou kolekci modelů pro nejrůznější outdoorové aktivity. Je známo, že volba batohu může cestování výrazně ulehčit nebo naopak mnohonásobně ztížit. Batohy HUSKY jsou však lehké, odolné, vybavené kvalitními materiály a anatomickým zádovým systémem pro vysoký komfort při nošení. Takže se touto volbou nemusíte ničeho bát.