PRABOS

APM sport - partnerská prodejna obuvi Prabos.

Historie značky Prabos sahá až do roku 1860, kdy firma Japis Jana Pivečky začala rozvíjet tradici koželužského průmyslu ve Slavičíně. Nejprve se zde začaly zpracovávat usně a po I. světové válce zahájila místní fabrika výrobu obuvi. V divokém roce 1948 byla firma Japis znárodněna a výroba ve Slavičíně pokračovala pod značkou Baťa n.p.. Tento status vydržel do roku 1952, kdy pohltil zdejší výrobu národní podnik Svit Zlín. Až v roce 1993 získala zdejší výroba právní subjektivitu jako Prabos a.s. Slavičín. Postupně se firma transformovala na Prabos Plus.

Od listopadu 2016 můžete výrobky Prabos zakoupit také v naší prodejně APM Sport v Praze, kterou naleznete v nákupní pasáži Kaufland ve Voctářově ulici č.8, kde Vám ochotně se vším poradíme.

V příjemném prostředí si u nás vyberete z opravdu široké nabídky kvalitních pánských i dámských trekových , pracovních a vojenských bot Prabos.

Další zajímavá videa můžete shlédnout na našem YouTube kanálu.

 

 

Nejprodávanější

110
479011104790
Značky
Velikost

Stránka 1 z 3 - 129 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 129 položek celkem

Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Vaše osobní údaje chráníme.