O nás

Co o nás říká šéf?

A co všechno u nás najdete a jak nás vnímá spousta spokojených zákazníků?

Naši sportovní prodejnu APMsport.cz zaměřenou na outdoorové aktivity jsme  otevřeli již v srpnu 2012, kdy se dva kamarádi shodli na tom, že českému trhu chybí klasická prodejna střední velikosti, která klade důraz na kvalitní sortiment podpořený profesionálním a osobním přístupem prodejního týmu, který se opírá o dlouholetou praxi jednoho z majitelů a vedoucího prodejny v jedné osobě Pavla Přichystala.

Přijali jsme tak hozenou rukavici velkých řetězců, které drtí zákazníky slevovou spirálou, kde je cena a výše slevy na prvním místě. Tento souboj není vůbec jednoduchý, ale rostoucí zástup spokojených zákazníků nás přesvědčuje o správnosti směru našeho snažení.

Proč nakupovat v APMsport.cz ?

+          kamenná prodejna

Naše prodejna se nachází na strategicky velmi výhodné adrese v blízkosti MHD. Přesně mezi Stanicemi metra B Palmovka a Invaldovna. V blízkosti se také nachází zastávky tramvají a autobusů. Samozřejmostí je pak kryté parkoviště přímo pod prodejnou.

+          otevírací doba

Pro osobní kontakt je naše prodejna k dispozici každý den včetně víkendů od 9:00 do 19:00 hodin

+          nabízené zboží skladem

Velice se snažíme, aby zboží vystavené na našem e-shopu bylo k dispozici okamžitě. Vzhledem k celkové prodejní ploše více než 300m2 se nám to daří a tak většinu produktů můžete okamžitě objednávat a také samozřejmě vyzkoušet přímo v obchodě.

+          férové ceny

Naše prodejní ceny kalkulujeme maximálně vstřícně s přihlédnutím na aktuální situaci on-line trhu. Proto můžete na naší prodejně nakupovat za internetové ceny!

+          prověřené kvalitní značky

Při sestavování nabídky jsme přihlíželi zejména k tomu, aby zboží u nás zakoupené přinášelo dlouhodobě radost, bez starostí s reklamacemi. Námi nabízený sortiment perfektně uspokojí široké spektrum sportovců, počínaje víkendovými hobíky a ambiciózními „šlachami“ konče.

+          výjimečně šmrncovní složení sortimentu

Skladbu sortimentu neřešíme od stolu, ale jezdíme k našim dodavatelům, kde vybíráme kolekce i rok dopředu. Během sezony pak doplňujeme o další zajímavé kousky. Dbáme na to, aby se naši zákazníci cítili v u nás zakoupených produktech komfortně. Produkty, které nabízíme jsou nejen funkční, ale také v nich naše zákaznice i zákazníci dobře vypadají!

+          české značky exkluzivně v prodeji APM Sport

Jsme velice hrdí na to, že můžeme exkluzivně v rámci naší nabídky dostat k českým zákazníkům české značky, v jejichž čele stojí PRABOS, prověřený dodavatel obuvi armádě i policii ČR, který ale dlouhodobě dodává na český trh kvalitní obuv pro široké spektrum turistů a všech, kdo se rádi toulají přírodou. PRABOSu po boku stojí ale i luhačovická firmička manželů Burešových, která stojí za špičkovým oblečením s chobotnicí ve znaku FARAMUGO. Milujeme VAGUS styl naší lyžařské legendy Ondřeje Banka zabývající se výrobou lyžařských brýlí a doplňků. Českou výrobu ještě doplňuje sokolovský Lasting rodiny Walterových a Nanosilver z Frýdku - Místku (přesně Místku :-P ) .

+          vždy něco navíc

Nesnažíme se ohromovat zákazníky super slevami. Zato se pro ně snažíme každý rok vymyslet něco navíc. V minulosti se s námi zákazníci mohli proskočit pod vedením zkušených běžců, nebo protáhnout těla v rámci nordic walkingových procházek. Velice oblíbené jsou také cestovatelské přednášky a Night shopping party odehrávající se přímo na prodejně.

+          profesionální přístup

Náš prodejní tým má za sebou několikaletou praxi v rámci sportovního maloobchodu a tak víme, co se sluší a patří, aby byl zákazník po návštěvě naší prodejny, nebo e-shopu vždy maximálně spokojený.

 +          osobní přístup

Náš malý, ale výkonný tým má svou práci i firmu pro kterou pracuje rád a toto se projevuje i ve vztahu k zákazníkům, bez kterých bychom tu dávno nebyli. Ať už si u nás uděláte on-line objednávku, nebo se zastavíte osobně na prodejně, vždy se můžete těšit na usměvavé lidi, kterým dělá radost komunikovat se svými zákazníky.

Tak se někdy stavte třeba na kafe!


S úctou, Váš outdoorový parťák

 

                                                   Pavel a náš tým APMsport.cz