O nás

Naši sportovní prodejnu APMsport.cz zaměřenou na outdoorové aktivity jsme  otevřeli již v srpnu 2012, kdy se dva kamarádi shodli na tom, že českému trhu chybí klasická prodejna střední velikosti, která klade důraz na kvalitní sortiment podpořený profesionálním a osobním přístupem prodejního týmu, který se opírá o dlouholetou praxi jednoho z majitelů a vedoucího prodejny v jedné osobě Pavla Přichystala.

Přijali jsme tak hozenou rukavici velkých řetězců, které drtí zákazníky slevovou spirálou, kde je cena a výše slevy na prvním místě. Tento souboj není vůbec jednoduchý, ale rostoucí zástup spokojených zákazníků nás přesvědčuje o správnosti směru našeho snažení.

Proč nakupovat v APMsport.cz ?

+          kamenná prodejna

Naše prodejna se nachází na strategicky velmi výhodné adrese v blízkosti MHD. Přesně mezi Stanicemi metra B Palmovka a Invaldovna. V blízkosti se také nachází zastávky tramvají a autobusů. Samozřejmostí je pak kryté parkoviště přímo pod prodejnou.

+          otevírací doba

Pro osobní kontakt je naše prodejna k dispozici každý den včetně víkendů od 9:00 do 20:00 hodin

+          nabízené zboží skladem

Velice se snažíme, aby zboží vystavené na našem e-shopu bylo k dispozici okamžitě. Vzhledem k celkové prodejní ploše více než 300m2 se nám to daří a tak většinu produktů můžete okamžitě objednávat a také samozřejmě vyzkoušet přímo v obchodě.

+          férové ceny

Naše prodejní ceny kalkulujeme maximálně vstřícně s přihlédnutím na aktuální situaci on-line trhu. Proto můžete na naší prodejně nakupovat za internetové ceny!

+          prověřené kvalitní značky

Při sestavování nabídky jsme přihlíželi zejména k tomu, aby zboží u nás zakoupené přinášelo dlouhodobě radost, bez starostí s reklamacemi. Námi nabízený sortiment perfektně uspokojí široké spektrum sportovců, počínaje víkendovými hobíky a ambiciózními „šlachami“ konče.

+          výjimečně šmrncovní složení sortimentu

Skladbu sortimentu neřešíme od stolu, ale jezdíme k našim dodavatelům, kde vybíráme kolekce i rok dopředu. Během sezony pak doplňujeme o další zajímavé kousky. Dbáme na to, aby se naši zákazníci cítili v u nás zakoupených produktech komfortně. Produkty, které nabízíme jsou nejen funkční, ale také v nich naše zákaznice i zákazníci dobře vypadají!

+          české značky exkluzivně v prodeji APM Sport

Jsme velice hrdí na to, že můžeme exkluzivně v rámci naší nabídky dostat k českým zákazníkům české značky, v jejichž čele stojí PRABOS, prověřený dodavatel obuvi armádě i policii ČR, který ale dlouhodobě dodává na český trh kvalitní obuv pro široké spektrum turistů a všech, kdo se rádi toulají přírodou. PRABOSu po boku stojí ale i luhačovická firmička manželů Burešových, která stojí za špičkovým oblečením s chobotnicí ve znaku FARAMUGO. Milujeme VAGUS styl naší lyžařské legendy Ondřeje Banka zabývající se výrobou lyžařských brýlí a doplňků. Českou výrobu ještě doplňuje sokolovský Lasting rodiny Walterových a Nanosilver z Frýdku - Místku (přesně Místku :-P ) .

+          vždy něco navíc

Nesnažíme se ohromovat zákazníky super slevami. Zato se pro ně snažíme každý rok vymyslet něco navíc. V minulosti se s námi zákazníci mohli proskočit pod vedením zkušených běžců, nebo protáhnout těla v rámci nordic walkingových procházek. Velice oblíbené jsou také cestovatelské přednášky a Night shopping party odehrávající se přímo na prodejně.

+          profesionální přístup

Náš prodejní tým má za sebou několikaletou praxi v rámci sportovního maloobchodu a tak víme, co se sluší a patří, aby byl zákazník po návštěvě naší prodejny, nebo e-shopu vždy maximálně spokojený.

 +          osobní přístup

Náš malý, ale výkonný tým má svou práci i firmu pro kterou pracuje rád a toto se projevuje i ve vztahu k zákazníkům, bez kterých bychom tu dávno nebyli. Ať už si u nás uděláte on-line objednávku, nebo se zastavíte osobně na prodejně, vždy se můžete těšit na usměvavé lidi, kterým dělá radost komunikovat se svými zákazníky.

Tak se někdy stavte třeba na kafe!


S úctou, Váš outdoorový parťák

 

                                                   Pavel a náš tým APMsport.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení