Pracovní obuv Prabos

Nejprodávanější

47 položek celkem

Výběrem pracovní obuvi Prabos si dopřejete dokonale bezpečnou obuv, kterou na nohách takřka neucítíte. Díky použitým materiálům zapomenete na nepříjemné pocení nohou. Ideální prodyšnost obuvi Prabos Vám umožní se na svou práci plně soustředit ve všech pracovních prostředích. A nemusíte se bát ani těch nejkluzčích povrchů a extrémních situací.

Tužinka | PrabosOdolná proti propíchnutí podešve | PrabosOdolná proti chladu | Prabos

Díky speciálně vyztuženými špičkám budou vaše nohy připraveny se vrhnout do všech pracovních situací. Skutečně pevný a jistý došlap za každé situace zajišťuje zpevněná podešev, odolná proti poškození ostrými předměty. I v těch nejchladnějších podmínkách se bez obav z promrzlých nohou budete v pohodlí věnovat svým pracovním povinnostem.

Pokud jste majitelem menší či větší firmy nebo máte v takové organizaci zajištění pracovní obuvi na starost a chcete, aby se Vaši zaměstnanci cítili komfortně při plnění pracovních úkolů, neváhejte nás kontaktovat na info@apmsport.cz. Připravíme Vám individuální podmínky a veškerý servis.

Kvalitu pracovní obuvi Prabos již ocenili například zaměstnanci těchto firem:

Škoda auto - pro společnost Škoda Auto Prabos navrhl a vyrobil pracovní obuv na míru vyladěnou do barev této společnosti.

Hyundai - známý korejský výrobce automobilů dbá na bezpečnost při práci a své zaměstnance vybavil botami Prabos.

E.ON - speciální bezpečnostní obuv založená na podešvi Snake chrání v terénu zaměstnance EONu.

Panasonic - pracovní obuv Marco a Boiga pomáhá chránit zaměstnance Panasonicu při jejich práci.

ČEZ - speciální ESD obuv v oranžových barvách ČEZu, kterou zaměstnancům této společnosti Prabos dodává dlouhodobě.

Armáda ČR - ať už se naši vojáci připravují na domácí půdě nebo jsou přímo v tvrdých podmínkách mise v Afghanistánu, Prabos vždy stojí při nich.

MP Praha - denně v pohybu a stovky nachozených kilometrů pro vaši bezpečnost… bez obuvi Prabos by to pražským policistům nešlo.

Lesy České republiky - kde jinde než v přírodě je potřeba kvalitních bot. V Lesích ČR to ví, a proto jejich zaměstnanci nosí boty Prabos s Gore-tex membránou.

Mann Hummel - německý specialista na výrobu filtrů při své výrobě v pobočce v Uherském Brodě spoléhá na pracovní obuv Prabos.

Bazény Niveko - i při výrobě bazénů se musí dbát na bezpečnost práce. V Niveku tak už dlouho ví, že na boty Prabos se mohou vždy spolehnout.

Zdravotnická záchranná služba hl. města Prahy - i při náročných podmínkách své práce se mohou záchranáři vždy spolehnout právě na pracovní a bezpečnostní obuv Prabos.