Rádi Vám se vším poradíme po-ne 9.00 - 20.00 na prodejně APM sport třeba u dobrého kafíčka a těm, co to mají z ruky na info@apmsport.cz nebo na 773 033 288.

Tipy na výlet

Výlet do okolí Svatého Jana pod Skalou 15.7.2017

15.7. 2017 jsem vyrazili na výšlap s Prabosem pořádaný APM Sportem. Vydali jsme se na okruh přírodou v okolí Berounky o délce 18km, který nás protáhnul od Srbska přes Bubovické vodopády a Solvayovy Lomy k vyhlídce nad Svatým Jánem. Pak jsme sestoupili do samotné obce Svatý Jan pod Skalou, kde jsme poobjedvali v místní vyhlášené restauraci Obecná škola a s nacpanými břuchy pokračovali k závěrečnému finiši přes Hostim k řece Berounce, kde jsme se po trase Českých králů vrátili zpět do Srbska.

Výlet jsme pojali jako celodenní akci a tak je vhodný i pro děti okolo cca 10ti let. myslím ale, že mladší fyzicky zdatní jedinci si tento výlet s chutí užijí také.

V rámci trasy, kdy dorazíte do Solvayových lomů, doporučuji navštívit místní hornický skanzen, kde za přiměřený peníz můžete absolvovat projížďku historickou úzkokolejkou, dále pak je pro návštěvníky připravena komentovaná prohlídka místního muzea a také těžební štoly. Zarazit se tak na hodinku až hodinku a půl ve skaznenu Solvayovy lomy rozhodně doporučuji!

mapa%20trasy

Každý účastník obdržel slosovatelný kupon o boty PRABOS dle vlastního výběru. Šťastlivce který si odnese nové trekové botky PRABOS vylosujeme na prosincovém Vánočním večírku v prodejně APM Sport.

Další APM Sport výšlap s Prabosem plánujeme na druhou polovinu září 2017. Tentokrát se chystáme objevovat krásy posázavské přírody, tak sledujte naše facebokové stránky! ;-)

Těším se na Vás 

                    Pavel 

Záznamy nebyly nalezeny...