Husky Dopy -25°C spací pytel + Slevový kupón v hodnotě 300 Kč ZDARMA

Kód: 8592287142884
Akce
Neohodnoceno
Značka: HUSKY
ZDARMAZDARMA 6 990 Kč –20 %
husky-dopy.spaci-pytel
6 990 Kč –20 % 5 592 Kč
SKLADEM (ihned k odeslání) (4 ks)

Extrémní klimatické podmínky náročných expedic si žádají špičkové vybavení. Spací pytel Husky Dopy -25°C je tu pro všechny, kteří si tato nelehká dobrodružství chtějí užít opravdu komfortně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je vyroben z těch nejkvalitnějších materiálů, které pomáhají bravurně zvládat mrazivé teploty. Díky protiskluzovým pásům na zadní části, jež zabraňují sklouzávání spacího pytle z podložky, bude váš spánek nerušený po celou noc. Husky Dopy -25°C je samozřejmě standardně vybaven zateplovacím límcem, vnější a vnitřní kapsou, značkovým, zatepleným dvoucestným zipem s pojistkou a dalšími nezbytnostmi.

  • Náplň: husí peří 750 g, 90/10 - 700cuin
  • Konstrukce: komorová
  • Vnitřní materiál: 30D 350T Nylon
  • Vnější materiál: 30D 350T Nylon Ripstop
  • Příslušenství: kompresní obal, poutka pro skladování, protiskluzové pásy
  • Hmotnost: 1690 g
  • Doporučená maximální výška osoby: 195 cm
  • Rozměr sbalený: 38 x 24 cm
  • Rozměr: 85 x 220 cm

Materiály

Vnitřní materiál: 30D 350T Nylon

Velmi jemná, lehká a prodyšná 100% nylonová vlákna, která zároveň dosahují dostatečné pevnosti a pružnosti. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je vodoodpudivý a je také vhodný do nízkých teplot, neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.

Náplň: Husí peří 750 g (prachové peří/ drobná pírka - 90/10, plnivost - 700 cuin)

Husí peří patří v současné době mezi vůbec nejkvalitnější přírodní vyplňovací materiály. Jeho silnou stránkou jsou nadstandardní tepelně izolační vlastnosti, velmi nízká hmotnost a dobrá stlačitelnost náplně, která zajišťuje malý objem. To vše při zachování dlouhé životnosti. Pro tyto své přednosti splňuje vysoké nároky, které jsou kladeny zejména na zimní expediční spací pytle.

U péřových spacích pytlů je smícháno prachové peří s drobnými pírky. Prachové peří plní funkci izolační a drobná pírka zaručují tzv. LOFT efekt neboli nadýchatelnost. V případě peří se uvádí ještě jednotka cuin, která určuje maximální schopnost peří vyplnit objem. Čím vyšší je tato hodnota, tím je plnivost lepší.

Vnější materiál: 30D 350T Ripstop Nylon

Velmi jemná, lehká a prodyšná 100% nylonová vlákna, která zároveň dosahují dostatečné pevnosti a pružnosti. Velice účinně proto odolávají proti roztržení či jinému mechanickému poškození. Materiál je vodoodpudivý a je také vhodný do nízkých teplot, neboť má dobré tepelně izolační vlastnosti.

Teplotní určení

Comfort: -2°C

Spodní hranice rozsahu komfortu, při které uživatel spacího pytle v uvolněné poloze těla, např. v poloze na zádech je celkově v tepelné rovnováze a nepociťuje chlad (vztaženo na normální ženu a na normální podmínky).

Limit: -10°C

Spodní hranice, při které uživatel spacího pytle ve skrčené poloze těla, je celkově v tepelné rovnováze a právě nepociťuje chlad (vztahuje se na normálního muže a na normální podmínky).

Extreme: -25°C

Spodní hranice, extrémní teplota, kde je nebezpečí poškození zdraví podchlazením vztahuje se na normální ženu a na normální podmínky). Tato teplota vyjadřuje bod nebezpečí vedoucí až k smrti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spací pytle
Výška postavy: 195 cm
Barva: Šedá
Strana zipu: levá i pravá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: