815 položek celkem
Nahoru
Další produkty
Česká značka Nordblanc patří mezi nejznámější výrobce outdoorového oblečení. Cílem Nordblanc je vyhovět našim outdoorovým nadšencům a milovníkům přírody. Na své si přijdou jak vyznavači kempování, tak příležitostní návštěvníci hor, ale i profesionální cestovatelé. Důraz je kladen na design a moderní technologie zpracování...
NORDBLANC vybavení

V nabídce najdete pestrou škálu oblečení, obuvi a doplňků pro sport a volný čas. Hlavní výhody jsou poměr cena/výkon, špičkové materiály a jejich precizní zpracování, které vám zaručí příjemné dlouholeté používání, a díky nadčasovému designu budete i po letech vypadat jak z plakátu. Nordblanc vás dokáže obléct od hlavy až patě a budete se cítit jako v bavlnce.

V chladnějším počasí vás udrží v teple první vrstva v podobě termoprádla. Podle gusta si vyberete barevnou nebo tlumenou druhou vrstvu, jako jsou trička, kalhoty nebo mikiny, a ta vás neomrzí ani po několika sezónách. A s třetí vrstvou, např. bundou s 20 000 membránou, vás nezaskočí ani pořádná plýskanice.

A věřte, že vím, o čem mluvím. Nedávno jsme byli sledovat velryby v Akureyri na Islandu, které je asi 100 km od Severního polárního kruhu a nic mi nechybělo. Všechny vrstvy jsem měl od Nordblanc. A ani jsem se nemusel soukat do té lodní kombinézy jako ostatní.

Mikiny NORDBLANC na dvou slečnách
Boty NORDBLANC

Kromě oblečení a termoprádla, které tvoří jádro jejich sortimentu, si můžete pořídit také sportovní i volnočasové boty pro každou příležitost nebo pohodlné kožené trekové boty s membránoou GORE-TEX i bez. Naši parťáci si pochvalují také sandály, které jsou v širokém spektru od páskových až po trekové.