SHOEBOY'S

Webová stránka značky: SHOEBOY'S

Tradiční péče o dnešní obuv

Stejně jako se obuvnické řemeslo měnilo po mnoho generací, vyvíjely se i požadavky zákazníků na vhodnou péči o obuv. Vždy jsme se cítili povinni splnit nejvyšší nároky na výrobky pro péči o obuv.

Kompletní sortiment Shoeboy's, vyráběný v našich vlastních výrobních závodech, v sobě spojuje tradici, inovaci výrobků a vynikající odborné znalosti. Vysoce kvalitní přísady a materiály, neustálý další vývoj a instinkt pro módní potřeby dělají z výrobků Shoeboy's dokonalý sortiment pro dnešní obuv a kožené oděvy. Sortiment doplňují jemné doplňky.

#ShowMore#

Průkaz výrobku

Produktový pas je jednoduchý průvodce aplikací na každém balení výrobku s přehledem silných stránek výrobku a jeho vhodnosti pro konkrétní použití.

Logo TEX

Logo TEX najdete na všech výrobcích, které jsou testovány a doporučeny pro všechny materiály TEX.

Sortiment společnosti Shoeboy

Doby, kdy se boty vyráběly z jednoho druhu kůže a "ošetřovaly" směsí melasy a sazí, jsou díkybohu dávno pryč

Dnešní boty jsou k dispozici nejen v různých hladkých a drsných kůžích a módních barvách. Existují také lakované a kovové svršky, strečové a high-tech materiály, speciálně upravené povrchy, exotické potisky, kožešiny a mnoho dalšího. Každý jedinec má navíc jiné potřeby při nošení.

U Shoeboy's najdete přesně ty správné výrobky pro vaše nohy a kvalitní obuv - v dobrých specializovaných obchodech. Dopřejte svým botám dlouhou životnost - abyste si je mohli déle užívat.

Péče o obuv

Zejména kůže jako přírodní produkt, podobně jako naše kůže, potřebuje pravidelnou ochranu a péči. Ale i ostatní svrchní materiály si déle zachovají svůj krásný vzhled, pokud jsou pravidelně ošetřovány správnými prostředky pro péči o obuv.

Před ošetřením vždy začněte odstraněním nečistot a prachu. V závislosti na hladkosti kůže naneste buď (Leather Cream), nebo (Exclusive Care) a poté ji mírným tlakem vyleštěte.

Hrubé kůže je ideální ošetřovat bezbarvými nebo barevnými (Care Sticks), aby se osvěžila barva. Jakmile boty uschnout, použijte (Brush), abyste obnovili jejich původní strukturu vlasu. (Speciální výrobky) jsou k dispozici pro speciální kůže a svrchní materiály. Rádi vám poradíme.

Čištění bot

Všechny boty je třeba čas od času vyčistit, aby se odstranily nečistoty nebo dokonce staré zbytky ošetřovacích prostředků na svrchním materiálu. (Multi Clean)

Lze použít k čištění téměř všech materiálů - dokonce i k odstranění skvrn. Jakmile boty vysušíte, ošetřete je správnými ošetřujícími postředky.

Citlivé kůže a svrchní materiály mohou být obnoveny do své bývalé krásy.

(Combi Care Foam). Skvrny na drsných kůžích lze také setřít bez vody.

Poznámka: Mokrou nebo vlhkouv obuv vždy nechte pomalu vyschnout při pokojové teplotě. Nikdy je nepokládejte na radiátor, protože tím se všechny svrchní materiály vysušují a křehnou.

Impregnace

Všichni známe radu: "Před prvním obutím boty naimpregnujte." Dobrá impregnace chrání obuv nejen před vlhkostí, ale také před znečištěním.

Důležité je nanášet impregnační sprej (Water Protect) velmi lehce. Aplikace opakujte (nezapomeňte mezi jednotlivými aplikacemi nechat obuv vyschnout!), abyste zvýšili úroveň ochrany.

(Water Protect Foam) neobsahuje výpary z postřiku, a proto je ideální impregnaci obuvi v interiéru. Impregnační koncentrát (Water Protect Special) je ideální pro impregnaci podrážek a švů.

U všech tří impregnačních přípravků bylo prokázáno, že nemají žádný negativní vliv na prodyšnost funkčních membrán. Společnost Shoeboy's je proto doporučuje pro membrány Gore-Tex®, Sympatex® a všechny ostatní membrány Tex.

6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem